Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm children playground rubber flooring ] bij elkaar passen 96 producten.
Bestand Alkali van de de Bevloerings Antierosie van baan het Communautaire Epdm Rubber
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, aanpassen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymer |
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
Renbaan van de de Kinderenspeelplaats van hemel de Blauwe EPDM Rubberkorrels
| Kleur:: | Blauw, rood, groen, enz. |
|---|---|
| Materiaal:: | ethyleen-propyleen-diene-terpolymer rubber |
| Standaard afmetingen:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm, 2-4mm, enz. |
De geluiddichte Rubberbevloering van EPDM, Binnenspeelplaatsbevloering
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Rubberkorrelinhoud:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
Van het de Bevloeringsozon van het spelpark Rubber Bestand Anti UV
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Rubberkorrelinhoud:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
Giet de korrelsepdm Rubberbevloering, Natte IAAF Rubberbevloering
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
De blauwe Openluchtkorrels van Speelplaats Rubbermats wet pour EPDM
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
De niet Giftige Rubberbevloering van EPDM
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengverhouding:: | PU-bindmiddel: EPDM-korrel = 1 kg: 5,5 kg of 1 kg: 6 kg; |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
De antistatische Rubberbevloering van EPDM, ISO-Kind Veilige Openluchtbevloering
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Buitenruimte EPDM-rubbervloeren Rood Oxideringsbestand Kleurrijk
| Materiaal: | EPDM |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
| Standaardgrootte: | 0.5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm |
Hoge de Slijtageweerstand van de Pretparkepdm Rubberbevloering
| Materiaal: | EPDM-korrels en Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding: | Pu-Bindmiddel: EPDM granule=1: 5.5or 1:6 |
| Kleur: | Groen, Blauw, Rood, Geel, Zwart. |

