Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm children playground rubber flooring ] bij elkaar passen 96 producten.
4mm op zijn plaats gieten de niet Giftige EPDM Rubber Natte Korrels
| Productnaam:: | EPDM-Korrel, de Rubberkorrel van EPDM, EPDM-deeltje, enz. |
|---|---|
| Toepassing:: | Speelplaats, Sportterrein, Renbaan, kunstmatige grasopvulling |
| Certificaten:: | RoHS, Ce ISO9001 en ISO14001, SGS, enz. |
4mm Korrels van Kussen de Veerkrachtige EPDM Rubberkorrels voor Renbaan
| Kleur: | Blauw, Hemelblauw |
|---|---|
| Functie: | De veiligheidsbescherming, beschermt Veerkrachtig |
| Productnaam: | EPDM-Korrels, EPDM-rubber |
De Rubberkorrels die van EPDM het Pretpark van het Oefeningsgebied vloeren
| Materiaal:: | EPDM-korrels, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Grootte:: | 14mm, of per verzoek |
Purpere Rubberkorrels voor Kunstmatige Gras Zure Alkaliweerstand
| Materiaal:: | ethyleen-propyleen-diene-terpolymer rubber |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, groen, geel, blauw, oranje, paars, enz. |
| Standaard afmetingen:: | 0.5 - 2,0 mm, 0,5-2,5 mm |
Weatherability van EPDM het Rubber Bestand Alkali van Renbaankorrels
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming |
Openlucht niet Giftige de Speelplaatsmatten ISO14001 van de jonge geitjesspeelplaats
| Materiaal:: | EPDM, PU-bindmiddel |
|---|---|
| Mix ratio:: | PU:EPDM = 1 kg:5.5 kg of 1 kg:6 kg |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
2.5mm EPDM Rubber de Bevloeringshof van de Korrelssport het Verouderen Weerstand
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Rode Anti UVepdm-Sporten die de Rubbermat van de Gangweg EPDM vloeren
| Productnaam:: | Rubberepdm-Bevloering, EPDM-Korrels het Vloeren |
|---|---|
| Productstructuur::: | EPDM-Mengeling met Pu |
| Toepassing:: | Joggingspoor, Gangweg, fitness gebied, oefeningsgebied, sporten en spelgrond |
Van de Opvullingsepdm van het renbaan de Kunstmatige Gras Rubberkorrels IAAF Verklaard FIFA
| Kleur:: | diverse heldere kleuren, kunnen aanpassen |
|---|---|
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM-=1:6 |
| Functie:: | De veiligheidsbescherming, Kleurendecoratie, lawaai vermindert |
Diverse Kleurenkleur die Rubber de Korrels Anti UV duren van Epdm
| Kleur:: | diverse heldere kleuren voor kozen, kunnen aanpassen |
|---|---|
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: Het =1:6 of het 1:5.5 van EPDM |
| Functie:: | Veiligheidsbescherming, Lawaaivermindering, Kleurendecoratie, |

