Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm children playground rubber flooring ] bij elkaar passen 96 producten.
Nat gieten met PU-bindmiddel Rode kleur EPDM-rubberkorrels
| Materiaal:: | EPDM-Rubber |
|---|---|
| Rubberkorrelinhoud:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Renbaan en Speelplaats van de de Korrelshemel van Epdm de Rubber Blauwe Kleur
| Kleur:: | diverse heldere kleuren, kunnen aanpassen |
|---|---|
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM-=1:6 |
| Functie:: | De veiligheidsbescherming, Kleurendecoratie, lawaai vermindert |
De kunstmatige van de Opvullingsepdm van het Gras Synthetische Gras Rubber niet Giftige Korrels
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, enz., kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
| Standaard afmetingen:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, aangepast |
Cn-S06 Groene het bewegen zich Gelamineerde Vloer niet Giftige Hoge Veerkrachtig
| Kleur: | rode groen of u kan aanpassen |
|---|---|
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.5 |
| De springbackwaarde: | 26 |
Hoog Inopnieuw gebondene niet Anti UV Hoge Veerkrachtig van Fade Moving Epdm Laminated Floor
| Kleur: | Groen en blauw |
|---|---|
| Toepassing: | Schoolstadions en gymnasiums en park |
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.2 |
Bewegen zich EPDM die Colloïdale Deeltjes vloeren kiest Componentenlijm uit Mengt het Bedekken
| Kleur: | rode groen of past aan |
|---|---|
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.4 |
| De springbackwaarde: | 25mm |
Anti-UV kleurrijke rubberpellets voor speeltuin 1,5 mm EPDM rubbervloeren
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren |
|---|---|
| Standaard afmetingen:: | 0.5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Oplosbaar zwaar metaal: | Geen Controle uit |
0.5mm EPDM Rubberkorrels voor de Bescherming van de Speelplaatsveiligheid
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming, Antislip |
Nat giet Kruimel Rubberpolyurethaanbindmiddel Transparant EPDM-Bindmiddel
| Productnaam:: | Pu-lijm, Pu-kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
|---|---|
| toepassing:: | Renbaan die, Sporten die Deklaag, Speelplaatsbevloering vloeren opduiken |
| Type:: | Één component Pu |
De niet Langzaam verdwijnende Rubberkorrels die van EPDM Spoor Gekleurde EPDM aanstoten
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, etc., kan kleurengrafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Bevloeringsdecoratie, Veiligheidsbescherming |

