Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm children playground rubber flooring ] bij elkaar passen 96 producten.
Groene Rubber de Korrels Anti UV van het Polyurethaanbindmiddel voor Speelplaats
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, etc., kan kleurengrafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Bevloeringsdecoratie, Veiligheidsbescherming |
1.5mm speeltuin EPDM Rubber Granules Crumb Recycled running track
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, enzovoort, kan de kleur grafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 00,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, op maat. |
| Functie: | Verzorging van de vloer |
2.0Mpa rubbertegels Openluchtspeelplaats Antislipiso14001
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Van de speelplaatskruimel het Rubber Kleurloze Pu Bindmiddel van het het Polyurethaanbindmiddel voor Rubbertegels
| Productnaam:: | Het Bindmiddel van de fabrieks direct Levering Pu |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM voor Speelplaats of Renbaanbevloering het opduiken |
| Grondstoffen:: | MDI, Polyether, enz. |
Niet Langzaam verdwijnende van de Bevloeringsjonge geitjes EPDM van EPDM Naadloze Rubber de Speelplaatsoppervlakte
| Productnaam:: | EPDM-Bevloering, de Rubberbevloering van EPDM, Rubberepdm-Bevloering |
|---|---|
| Productstructuur::: | EPDM die zich met het bindmiddel en het bedekken van Pu mengen |
| Toepassing:: | Gangweg, kinderenspeelplaats, sportterrein, geschiktheidsgebied, oefeningsgebied |
IAAF Level Anti UV Hoogwaardige EPDM-rubberkorrels voor speelplaatsvloeren
| Kleur:: | Rood, Blauw, Groen, diverse kleuren |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| Standaardgrootte:: | 0,5-1,5 mm, 1-3 m, 2-4 mm, of vanaf verzoek: |
Nat giet EPDM Rubbergymnastiek Vloerend Blauwe Rubberkorrels
| Productnaam:: | EPDM-Bevloering, de Rubberbevloering van EPDM |
|---|---|
| Productstructuur::: | Pu-bindmiddel: EPDM=1: 6 |
| Gebruik:: | Oefeningsgebied, speelplaats, sportterrein, geschiktheidsgebied |
De Groene EPDM Rubberkruimel van IAAF voor Atletische Renbaan
| Kleur:: | Rode, Groene, Blauwe, diverse heldere kleuren voor kiezen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM=1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
4mm de Openlucht Gerecycleerde Rubberweerstand van de Korrelsslijtage
| Kleur:: | Rode, Blauwe, diverse kleuren |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| Standaardgrootte:: | 14mm, of vanaf requst |
Van het het Polyurethaanbindmiddel van de renbaankruimel de Rubberpolyether MDI
| Productnaam:: | Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel, Pu-lijm |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM |
| toepassing:: | Pu-Bindmiddel voor Renbaan en Speelplaatsbevloering |

