Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane athletic running tracks ] bij elkaar passen 180 producten.
Groene Tennisbaan Acryloppervlakte
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
13 mm Iaaf Goedgekeurde EPDM Rubber Granule Self Knot Mixed Type PU Runway Flooring
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13mm |
3mm het Acryl Openluchtvolleyballhof Kussen van het Bevloeringssilicone Pu
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857% |
| Reactiewaarde:: | 88% |
Blauwe Synthetische de Slijtageweerstand van de Tennisbaan Acryloppervlakte
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Rubber Acryl het Kussenreactie van de Tennisbaanbevloering
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
ISO14001 rubber Openluchtbasketbalhof die Geen Bel vloeren
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
ITF-Bevloering de Certificatie Openlucht/Binnen van Spu Duurzaam voor Tennisbaan
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/blauw/groen/grijs |
| Dikte: | 3mm10mm |
High Rebounce Acrylic Coating All Weather Gebruik Tennis Court Sportvloeren Met ITF
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Verlenging bij Onderbreking: | 857% |
Goede prestaties Silicon PU tennisbaan
| Materialen: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Verticale vervorming: | 2.3mm |
Binnen de Tennisbaanbevloering van ITF, Groene Tennisbaan Synthetische Bevloering
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Schokabsorptietarief:: | >45% |
| Verlenging bij Onderbreking:: | 857 |

