Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane athletic running tracks ] bij elkaar passen 180 producten.
1.5mm speeltuin EPDM Rubber Granules Crumb Recycled running track
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, enzovoort, kan de kleur grafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 00,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, op maat. |
| Functie: | Verzorging van de vloer |
Gymnasiums Synthetische SPU die Anti UV van Bevloeringsordorless in werking stellen
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
5mm Dikke de Sportenhof van het Siliciumpu Basketbal Atletische Bevloering
| Materiaal: | Silicium Pu, Siliciumpolyurethaan, SPU-deklaag |
|---|---|
| toepassing: | Tennis, basketbal, badminton, volleyball, enz. |
| Structuur:: | De inleiding, kussenlaag, versterkt laag, bovenlaaglaag |
Van het de Bevloeringsspoor van de stadiongymnastiek van de het Geruite Schots wollen stof het Atletische Baan Rubber Lopende de Sporten Vloeren
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13 mm |
Goed weervertraging milieubescherming PU hardloopbaan China fabrikant
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte: | 13 mm |
Siliciumpu Openlucht Atletische Bevloering
| Balspel:: | Basketbal, en het multisporten Vloeren |
|---|---|
| Functie:: | Waterdichte, Geluiddichte, Antislip, Veiligheidsbescherming, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Speelplaats, Sportief en de Concurrentiegebied |
Nat giet EPDM-Kruimelbevloering het Rubberbindmiddel van het Polyurethaanbindmiddel Pu
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Bouw |
slijtvast PU-loopbaan met hoge schokabsorptie
| Kleur: | Rood, groen. |
|---|---|
| Toepassing: | Niet-professionele trainingsbaan, gymnasium, schoolbaan, sportbaan |
| Kenmerken: | Hoge schokabsorptie,gemakkelijk schoonmaken en onderhouden en elastische stabiliteit |
Van het het Polyurethaanbindmiddel van de bouwkruimel Rubber het Wateremulsie
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Bouw |
Kleurrijke UV Bestand Waterdichte het Basketbal Rubberbevloering van het Siliciumpolyurethaan
| Materiaal: | Silicium Pu, SPU, Siliciumpolyurethaan |
|---|---|
| Toepassing: | schoolspeelplaats, stadion, gymnastiekbevloering |
| Kleur: | Rode, groene, blauwe, diverse heldere kleuren voor kiezen |

