Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane athletic running tracks ] bij elkaar passen 180 producten.
De gemakkelijke Renbaan van Bouwspu met Iaaf-Certificatie
| Materiaal: | Siliconen polyurethaan |
|---|---|
| kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
Het Bindmiddel van de het Synthetische Rubberrenbaan Anti Blokkerende Pu van IAAF en EPDM-Korrels Rubberrenbaan
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
13mm Openlucht Antislipspu Renbaan met Iaaf
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
Sandwichtype Rubberrenbaan niet Giftige Waterdichte Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Toepassing: | Gymnasiums, schoolstadions, spoor en gebiedssporten en zwembad |
| Materiaal: | Siliciumpolyurea |
Anti Spike Kleurrijk Jogging Track PU Running Track Met Iaaf Certificaat
| Kleur: | rood, geel, blauw, groen |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Schokabsorptie, %: | 38.9-40.1 |
EPDM Broadcasting Synthetische rubber Permeable Type Running Track Iaaf Gecertificeerd
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13mm |
13mm Rubberrenbaan, niet Giftige Rode Renbaan
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
De openlucht Gemakkelijke Blauwe SPU Renbaan van de Bouwhemel voor School
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
CE-poliuretaan loopbaan 13 mm synthetische joggingbaan landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Sportvloeren |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | > 40% |
13 mm Rubber Running Track Outdoor Jogging Track Flooring Sandwich Systeem
| Spelletje:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |

