Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane athletic running tracks ] bij elkaar passen 180 producten.
Geen Langzaam verdwijnend Rasspoor die Milieubescherming vloeren
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Verticale misvorming:: | 1.48 |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
13mm Internationale Standaardiaaf keurde Anti UVsportterrein Opduikende Materialen voor Atletische Renbaan goed
| Dikte:: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Certificaten:: | IAAF, CE, ROHS, enz. |
| Kleur:: | Rood, groen, blauw. |
IAAF-gecertificeerd Sandwich-type PU-loopbaan synthetisch rubbermateriaal
| Vermogen om te schuiven: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12 |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
0.8Mpa Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan voor Renbaanepdm Korrels
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Productnaam:: | Polyurethaanbindmiddel voor Rubberkorrels, Renbaan, EPDM-Korrels |
Iaaf keurde Atletische SPU-Baanbevloering van Professionele Fabrikant goed
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
|---|---|
| Anti-diawaarde: | 56 (Bpn 20) |
| Hardheid (Kust A), 20℃: | 47 |
Anti UV Milieuvriendelijk van het polyurethaan Rubber Atletische Spoor
| dikte: | 14mm |
|---|---|
| schokabsorptie: | >35% |
| wrijvingfactor: | 0,56 |
Anti UV Milieuvriendelijk van het polyurethaan Rubber Atletische Spoor
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Van de het Spoorbevloering van de speelplaatsjogging Gebaseerde het Cement van de het Polyurethaanoppervlakte
| Dikte:: | 8MM-13mm |
|---|---|
| Basis:: | Cement of hoogte |
| Levertijd:: | 15-20 werkdagen |
Nat giet Kruimel Rubberpolyurethaanbindmiddel Transparant EPDM-Bindmiddel
| Productnaam:: | Pu-lijm, Pu-kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
|---|---|
| toepassing:: | Renbaan die, Sporten die Deklaag, Speelplaatsbevloering vloeren opduiken |
| Type:: | Één component Pu |
Het oplosbare Vrije Bindmiddel van het Kruimel Rubberpolyurethaan voor EPDM-Korrels
| Productnaam:: | Pu-bindmiddel, Pu-lijm, Pu-kleefstof |
|---|---|
| toepassing:: | Renbaan, Sporten die, Speelplaatsbevloering vloeren |
| Type:: | Het bindmiddel van EPDM Pu, het bindmiddel van SBR Pu |

