Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane athletic running tracks ] bij elkaar passen 180 producten.
Iaaf verklaarde 13mm Atletische Pu-Renbaan/Baanbevloering Voor alle weersomstandigheden
| kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
|---|---|
| Materiaal: | Polyurethaan |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | 38.9%-40.1% |
UVweerstands Openlucht Atletische Volledige Pu Renbaan met Iaaf-Certificaat
| materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Benzeen: | Geen Controle uit |
Van de de Renbaanweerbestendigheid van Ce Pu de Rubberrenbaan van het de Sandwichsysteem
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
De Rubberrenbanen van RoHS van het sportencentrum, de Joggingspoor van IAAF EPDM
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Rode Rubberrenbaanepdm Korrels voor Speelplaats
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
De Synthetische Renbaan van de schoolbouw SPU met Iaaf-Certificaat
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Schokabsorptie: | 35.8% |
1.5mm Rubber de Korrelskruimel van de Kleurendecoratie EPDM voor Renbaan
| Naam van het product: | EPDM, EPDM rubber, EPDM granulaten |
|---|---|
| Functie: | Kleur decoratie, veiligheidsbescherming |
| Toepassing: | Sportplein, hardloopbaan, kunstgras vullen |
Polyurethaan Permeable Athletic Jogging Rubber Running Track 13 mm
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | 38.9%-40.1% |
Spraycoating oppervlak Synthetisch rubber vloer Alle weer lopend baan
| Kleur:: | Rood, Blauw, Geel, Groen |
|---|---|
| Patroon:: | Verspreidingsoppervlak, uitzendoppervlak |
| Dikte:: | 13 mm |
Buiten Anti UV Full PU Type Rubber Running Track Gemakkelijk schoonmaken en onderhouden
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Treksterkte: | 0.4-0.8MPA |

