Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane athletic running tracks ] bij elkaar passen 180 producten.
UV Bestand Atletisch Schokbrekend Renbanenpolyurethaan
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
13mm van de de Weerstandssandwich van de Dikteslijtage de Renbaan van de de Renbaanatletiek
| Dikte: | 13mm |
|---|---|
| Kleur: | Groen/Rood/Blauw/Geel |
| Materiaal: | POLYURETHAAN |
Stadion Rubber Running Track PU Athletic Running Track IAAF-certificaat Niet-toxisch
| Spelletje:: | Sport en speeltuin, atletiek |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
13mm EPDM de Atletische Geluiddichte Renbaan van de Korrelssandwich Pu
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm internationale standaarddikte, of aanpassen |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Polyurethane openbare loopbaan 10 mm Outdoor jogging baan landingsbaan
| Spelletje:: | Polyurethaan loopbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 5 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm. |
| Schokabsorptietarief:: | > 40% |
Van de de Slijtageweerstand van de hemel Blauwe Kleur van de de Sandwichrenbaan de Atletiekrenbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
13mm Waterdichte Geluiddichte Antislip van de Sandwich Atletische Renbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
Iaaf-goedgekeurde rubberen atletiekbaan voor 400 meter standaard baanveld
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
Van het Polyurethaansporten van ISSS Naadloze de Vloeren Anti Blokkerende Atletische Renbaan
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Het atletische Pu-de Baansporten van het Renbaangeruite schots wollen stof Plastic Vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |

