Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane athletic running tracks ] bij elkaar passen 180 producten.
Maak 400m Renbaan waterdicht
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
De Slijtvaste Renbaan 0.4Mpa van het stadion Synthetische Rubber
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Geluiddichte Polyurethaanrenbaan, het Synthetische Atletische Spoor van RoHS
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
IAAF School PU Running Track Anti-static Environmental Friendly Runway Flooring
| Vermogen om te schuiven: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12 |
| Schokopname:: | > 35% |
De Synthetische Renbaan van IAAF
| Spel:: | Het atletische Lopen |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheid Protetion, Antistatische, Thermische Isolatie |
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
School Sandwich System Running Track Schock Absorptie Landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
De Kunstmatige Synthetische Renbaan voor alle weersomstandigheden van de Oppervlakteatletiek voor Spoor en Gebied
| Toepassing:: | Atletiek Track en sportveld |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, blauw, groen, geel, enz. |
| Kenmerk:: | PU rubber hardloopbaan |
Hoge prestaties zelf knoop rubber hardloopbaan voor elke vorm van atletiek training locaties
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >38.9% |
IAAF Synthetische hardloopbaan Alle weersomstandigheden Thermische isolatie landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
Openluchtstadionrenbaan, de Renbaan van ISO9001 EPDM
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |

