Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane athletic running tracks ] bij elkaar passen 180 producten.
Sporten die de Atletische Pu-Plastic Baan van het Renbaangeruite schots wollen stof vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Polyurethaanspoor en Gebieds Atletische Rubber Synthetische Renbaan
| Toepassing:: | Synthetische atletische baan en sportveld |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
| Type:: | PU-rubber atletiekloopbaan |
Stadion synthetische PU Running Track 0.4Mpa slijtvastheid met IAAF-certificaat
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Schokopname:: | > 35% |
Atletiek Rubberrenbaan 13mm Synthetische Renbaan
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Rode Synthetisch Rubberrenbaan
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Het bindmiddel van EPDM SBR Pu, Polyurethaanbindmiddel voor Renbaan
| Functie plakkend:: | structurele kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Speelplaats, School, Commerciële woningbouw |
Het waterdichte Bindmiddel van het Kruimel Rubberpolyurethaan voor Renbaan
| Het Bounding van functie: | structurele kleefstof |
|---|---|
| de morfologie: | wateremulsie |
| Toepassing: | speelplaats, school, commerciële woningbouw |
EPDM-korrel rood PU-renbaan vol polyurethaan bindmiddel
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | > 35% |
RoHS PU hardloopbaan waterdicht synthetisch atletisch spoor Sandwich systeem
| Verlenging bij breuk: | 1380,6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm, of op aanvraag |
| Schokopname:: | > 35% |
RoHSpu Renbaan, Waterdicht Synthetisch Atletisch Spoor
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |

