Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane athletic running tracks ] bij elkaar passen 180 producten.
13mm de Renbaan van het Sandwichsysteem
| Spel:: | renbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatiemanieren: | Vast |
Plastic 13mm synthetische loopbaan Weerweerstand sandwich systeem
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm internationale standaard dikte, of dikte kan worden aangepast |
| Milieubeveiligingsniveau: | E1 |
De milieuvriendelijke Rubberrenbaan van EPDM
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Speelplaats Rubberrenbaan 13mm Dikte voor Openlucht
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
10mm de Rubberoppervlakte van de de Weerstandskleur EPDM van de Renbaanslijtage
| Dikte:: | 10mm |
|---|---|
| Kleur::: | aangepast |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Het Synthetische Milieuvriendelijke Rubberrenbaan van SBR
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Geluiddichte SPU-Bevloering voor de Bevloeringsmateriaal van de Sandwichrenbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
Blauw spuitbedekking Rubber Running Track Anti-UV Niet-toxisch Met IAAF-certificaat
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Type: | Bespuiting |
Van het het Polyurethaanbindmiddel van de renbaankruimel de Rubberpolyether MDI
| Productnaam:: | Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel, Pu-lijm |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM |
| toepassing:: | Pu-Bindmiddel voor Renbaan en Speelplaatsbevloering |
Milieuvriendelijke Antistatische Schooliaaf Renbaan
| Anti-diawaarde: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12MPa |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |

