Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane athletic running tracks ] bij elkaar passen 180 producten.
Elasticiteit PU Renbaan Anti Slip Comfortabel 13mm
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Thicknesss: | 13 mm |
| Milieubeveiligingsniveau: | E1 |
9mm Anti Skiding PU Running Track Polyurethane Rubber Jogging Track Landingsbaan
| Kleur: | Rood, groen, geel en blauw. |
|---|---|
| Schokabsorptie: | 38.9-40.1 |
| Treksterkte: | 0.4-0.8 |
Het niet Giftige Geluiddichte Atletische Synthetische Spoor van de Silicium Bespuitende Deklaag
| Kleur: | Rood of groen of blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
De volledige Pu Stijl kaatst hoog terug Rubberrenbaan Waterdicht voor Scholen
| Kleur: | rood |
|---|---|
| Garantie: | 8-10 jaar |
| Verticale misvorming: | 1.37mm |
Rubberrenbaan niet Giftige 13mm Dikte van SPU
| Dikte: | 13 |
|---|---|
| Schokabsorptie, %: | 35.6 |
| Verticale misvorming, mm: | 0.8mm |
De Rubberrenbaan die van siliciumpolyurea Deklaag Permeabele niet Giftig bespuiten
| Kleur: | Rood of groen of blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Siliciumpolyurea |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
13mm Laaf Synthetische Pu de Absorptie Antidia van de Renbaanschok
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
School Milieuspu Renbaan/Baanbevloering
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Kleur: | GREEN/BLUE/RED |
| Duurzame Jaren: | Meer dan Tien Jaar |
De openlucht Rubber Verklaarde Renbaan IAAF van SPU
| Dikte: | 13mm |
|---|---|
| Schokabsorptie: | 35.2 |
| Verticale Misvorming, mm: | 0,8 |
Synthetisch Polyurethaan die Atletische Sporen voor Speelplaats in werking stellen
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |

