Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ polyurethane athletic running tracks ] bij elkaar passen 180 producten.
De Rubberbaan die van SPU Efficiënte Bufferreactie en Duurzame Prestaties vloeren
| Dikte: | 13mm |
|---|---|
| Schokabsorptie: | 35.2 |
| Verticale Misvorming, mm: | 0,8 |
Geluiddichte Pu-Sporten die Hoge Effectabsorptie Voor alle weersomstandigheden vloeren
| Spel:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Acryl Groene Basketbalhof Oppervlakten Openlucht Waterdicht
| Spel:: | Basketbal, badminton, Pingpong, enz. |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
3.5Mpa binnensporthof het Hof van het Bevloeringsbasketbal Antislipbevloering
| Ballenspel:: | Basketbal en multi sportvloeren |
|---|---|
| Functie:: | Waterdicht, geluidsdicht, antidraaiend, veiligheidsbescherming, enz. |
| Gebeurtenis:: | Milieuvriendelijk, milieuvriendelijk |
Athletic Court Silicium PU Sportvloeren Voor Basketbal Court En Tennis Court
| Kleur: | Rood/groen/blauw/geel, kan aangepast worden |
|---|---|
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
| Pakket: | Vaten en pallets |
4mm op zijn plaats gieten de niet Giftige EPDM Rubber Natte Korrels
| Productnaam:: | EPDM-Korrel, de Rubberkorrel van EPDM, EPDM-deeltje, enz. |
|---|---|
| Toepassing:: | Speelplaats, Sportterrein, Renbaan, kunstmatige grasopvulling |
| Certificaten:: | RoHS, Ce ISO9001 en ISO14001, SGS, enz. |
UV Bestand Rubberbevloering 2mm van EPDM Kind Veilige Openluchtbevloering
| Productnaam:: | EPDM-Bevloering, de rubberbevloering van EPDM, speelplaatsbevloering |
|---|---|
| Productstructuur::: | Pu-het bindmiddel en EPDM gieten op zijn plaats |
| Toepassing:: | Rubberspeelplaats, renbaan, die spoor aanstoten |
Van de de Tennisbaanbevloering van siliciumpolyrethane het Kussenelastiek
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Het Hof van RoHS Openluchtsporten Bestand niet Giftige de Tennisbaanbevloering van het Bevloeringswater
| Verticale Misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |
| Reactiewaarde:: | 88 |
Tennisbaan het Synthetische Sporten Vloeren
| Verticale misvorming:: | 2.3mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
| Verlenging bij onderbreking:: | 857 |

