Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules sports playground flooring ] bij elkaar passen 159 producten.
13 mm Rubber Running Track Outdoor Jogging Track Flooring Sandwich Systeem
| Spelletje:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
De Renbaansporten van de geruit Schots wollen stof het Plastic Baan Atletische Pu Vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Weatherability van EPDM Rubber Anti UV Bestand van Renbaankorrels
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming |
De Synthetische Atletieksport die van IAAF Sandwich Rubberrenbaan vloeren
| Dikte:: | 13mm, of passen volgens verzoek aan |
|---|---|
| Eigenschap:: | Durable/UV bestand/anti-Blokkerend |
| kleur: | Rood, Groen, Blauw, enz. |
Het bindmiddel van EPDM SBR Pu, Polyurethaanbindmiddel voor Renbaan
| Functie plakkend:: | structurele kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Speelplaats, School, Commerciële woningbouw |
Antilawaai Rubbergymnastiek Mats Square Shape Anti Vibration
| Kleur:: | Zwarte met EPDM-Korrels |
|---|---|
| Eigenschap:: | Anti-Vibration |
| Naam:: | Rubbergymnastiekmatten |
Antilawaai Rubbergymnastiek Mats Square Shape Anti Vibration
| kleur: | roze met epdmkorrels |
|---|---|
| eigenschap: | anti-vibration |
| naam: | rubbergymnastiekmatten |
CE-poliuretaan loopbaan 13 mm synthetische joggingbaan landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Sportvloeren |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | > 40% |
School Sandwich System Running Track Schock Absorptie Landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
Anti-UV PU hardloopbaan gerecycled SBR rubber slijtvast oprijlaan
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13 mm, of dikte op aanvraag |
| Schokopname:: | > 35% |

