Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules sports playground flooring ] bij elkaar passen 159 producten.
EPDM-UV-bestendige rubber kan worden gebruikt op speeltuinen/parken/vermaakparken
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| Compressieherstelpercentage: | 98.5% |
| De springbackwaarde: | 26MM |
SPU-Sporten die Weer Bestand Renbaan 13mm vloeren Dikte
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Garantie: | 8-10 jaar |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Synthetisch Polyurethaan die Atletische Sporen voor Speelplaats in werking stellen
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Gymnasiums Synthetische SPU die Anti UV van Bevloeringsordorless in werking stellen
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
Geluiddichte SPU-Bevloering voor de Bevloeringsmateriaal van de Sandwichrenbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
De milieuvriendelijke Rubberrenbaan van EPDM
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
De Rubberrenbanen van RoHS van het sportencentrum, de Joggingspoor van IAAF EPDM
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Antiarenpu Baan die UVbewijs vloeren
| Productnaam: | De anti UV en Bevloering van de anti-Arenpu Baan |
|---|---|
| Het tarief van de schokabsorptie, %: | 38.9 |
| Verticale misvorming, mm: | 1.74 |
Cn-S05H 9mm spijkert Lopende Pu-Baan vast Vloerend Antiskiding
| Kleur: | rode, groene geel, en blauw |
|---|---|
| Het tarief van de schokabsorptie: | 39.3 |
| Treksterkte: | 0.62mpa |
De IAAF Goedgekeurde Hemel Blauwe EPDM het Uitzenden Atletische Rubberrenbaan van het Sandwichsysteem
| Kleur:: | Rood, groen, blauw. |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm, of aangepast dikte |
| Schokabsorptietarief:: | 38.9% |

