Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules sports playground flooring ] bij elkaar passen 159 producten.
Het sandwichsysteem IAAF verklaarde Atletisch Sportterrein Vloerend Rubberrenbaan
| Dikte:: | 13 mm, of op aanvraag aanpassen |
|---|---|
| Feature:: | UV-bestendige/schuifbestendige, kussensprong |
| Kleur: | Rood, groen, blauw, aangepast, rood of aangepast |
Anti-UV synthetische hardloopbaan 13 mm spraycoat
| Spelletje:: | Athletic Running Track, Athletic Runway |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheidsbescherming, antistatische, thermische isolatie |
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
Openluchtstadionrenbaan, de Renbaan van ISO9001 EPDM
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Niet Giftige en Onschadelijke Gelamineerde Bewegende Bevloering voor Speelplaats/Kleuterschool
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
| hardheid: | 47 |
Het Bindmiddel van de het Synthetische Rubberrenbaan Anti Blokkerende Pu van IAAF en EPDM-Korrels Rubberrenbaan
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Van de speelplaatskruimel het Rubber Kleurloze Pu Bindmiddel van het het Polyurethaanbindmiddel voor Rubbertegels
| Productnaam:: | Het Bindmiddel van de fabrieks direct Levering Pu |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM voor Speelplaats of Renbaanbevloering het opduiken |
| Grondstoffen:: | MDI, Polyether, enz. |
Anti-UV kleurrijke rubberpellets voor speeltuin 1,5 mm EPDM rubbervloeren
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren |
|---|---|
| Standaard afmetingen:: | 0.5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Oplosbaar zwaar metaal: | Geen Controle uit |
Van de Gymnastiekmats recycled SBR van ITF het Openlucht Rubberbewijs van de de Korrelsvorm
| Kleur:: | Zwarte met EPDM-Korrels |
|---|---|
| Eigenschap:: | Schokbrekend, Antislip |
| Naam:: | Rubbergymnastiekmatten |
Spraycoating oppervlak Synthetisch rubber vloer Alle weer lopend baan
| Kleur:: | Rood, Blauw, Geel, Groen |
|---|---|
| Patroon:: | Verspreidingsoppervlak, uitzendoppervlak |
| Dikte:: | 13 mm |
Nat giet EPDM-Kruimelbevloering het Rubberbindmiddel van het Polyurethaanbindmiddel Pu
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Bouw |

