Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules sports playground flooring ] bij elkaar passen 159 producten.
Nat giet EPDM Rubbergymnastiek Vloerend Blauwe Rubberkorrels
| Productnaam:: | EPDM-Bevloering, de Rubberbevloering van EPDM |
|---|---|
| Productstructuur::: | Pu-bindmiddel: EPDM=1: 6 |
| Gebruik:: | Oefeningsgebied, speelplaats, sportterrein, geschiktheidsgebied |
4mm de Openlucht Gerecycleerde Rubberweerstand van de Korrelsslijtage
| Kleur:: | Rode, Blauwe, diverse kleuren |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| Standaardgrootte:: | 14mm, of vanaf requst |
De Groene EPDM Rubberkruimel van IAAF voor Atletische Renbaan
| Kleur:: | Rode, Groene, Blauwe, diverse heldere kleuren voor kiezen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM=1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
Nat gieten met PU-bindmiddel Rode kleur EPDM-rubberkorrels
| Materiaal:: | EPDM-Rubber |
|---|---|
| Rubberkorrelinhoud:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Purpere Rubberkorrels voor Kunstmatige Gras Zure Alkaliweerstand
| Materiaal:: | ethyleen-propyleen-diene-terpolymer rubber |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, groen, geel, blauw, oranje, paars, enz. |
| Standaard afmetingen:: | 0.5 - 2,0 mm, 0,5-2,5 mm |
Het speel Natte Gebied giet Rubberkorrels Veerkrachtig Opduikend Materiaal
| Kleur:: | Rood, Blauw, Oranje, Gren, verschillende kleuren |
|---|---|
| Functie:: | Kleurversiering, veiligheidsbescherming |
| Standaard afmetingen:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 0.5-1mm.1-2mm.2-4mm.3-5mm, 0.5-1mm 1-2mm 2-4mm 3-5mm, aangepast |
Cn-S06 Groene het bewegen zich Gelamineerde Vloer niet Giftige Hoge Veerkrachtig
| Kleur: | rode groen of u kan aanpassen |
|---|---|
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.5 |
| De springbackwaarde: | 26 |
Beweegt Gelamineerde Rubber Onschadelijke de Bevloerings Milieubescherming van EPDM
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Toepassing: | schoolspoor of park |
| Het tarief van de Compreesionterugwinning: | 98.1 |
Buitenruimte EPDM-rubbervloeren Rood Oxideringsbestand Kleurrijk
| Materiaal: | EPDM |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
| Standaardgrootte: | 0.5-1,5 mm, 0,5-2,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm |
De antistatische Rubberbevloering van EPDM, ISO-Kind Veilige Openluchtbevloering
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |

