Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules sports playground flooring ] bij elkaar passen 159 producten.
ISO Blauwe EPDM Rubber Granules Sportvloeren Running Track Speelplaats
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Productnaam:: | Buiten speeltuin sportvloeren hardloopbaan EPDM rubbergranules |
EPDM-Korrelpu Renbaan, 13mm Sandwichrenbaan
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
13mm de Renbaanepdm Korrel van het Sandwichsysteem het Uitzenden Oppervlakte
| Verlenging bij Onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Eco Vriendschappelijke en Uv Bestand EPDM Rubberbevloering voor de Speelplaats van Schooljonge geitjes
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.5% |
Volledige PUR synthetische loopbaan buiten EPDM wet pour landingsbaanvloer
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, waterdicht, antidraaiend, decoratief |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
| Dikte:: | 13 mm |
3mm Anti UVepdm Rubberkorrels voor Kunstmatig Gras Geel Rood Blauw
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming, Antislip |
Weatherability van EPDM het Rubber Bestand Alkali van Renbaankorrels
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming |
Gekleurde Geluiddichte UV Bestand van de Korrelsepdm Rubberbevloering
| Materiaal:: | EPDM, PU-bindmiddel |
|---|---|
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
| Levertijd:: | 7-10 werkdagen |
Renbaan en Speelplaats van de de Korrelshemel van Epdm de Rubber Blauwe Kleur
| Kleur:: | diverse heldere kleuren, kunnen aanpassen |
|---|---|
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM-=1:6 |
| Functie:: | De veiligheidsbescherming, Kleurendecoratie, lawaai vermindert |
De groene van de het Grasopvulling van Atrificial van de Kleuren Concurrerende Prijs Rubberkorrels van Epdm
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren voor te kiezen, kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | PU-bindmiddel: EPDM = 1: 6 of 1:5.5 |
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, kleur decoratie, geluidsreductie |

