Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules sports playground flooring ] bij elkaar passen 159 producten.
IAAF Level Anti UV Hoogwaardige EPDM-rubberkorrels voor speelplaatsvloeren
| Kleur:: | Rood, Blauw, Groen, diverse kleuren |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| Standaardgrootte:: | 0,5-1,5 mm, 1-3 m, 2-4 mm, of vanaf verzoek: |
EPDM joggingbaan rubberen vloeren
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Rubberkorrelinhoud:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Het oplosbare Vrije Bindmiddel van het Kruimel Rubberpolyurethaan voor EPDM-Korrels
| Productnaam:: | Pu-bindmiddel, Pu-lijm, Pu-kleefstof |
|---|---|
| toepassing:: | Renbaan, Sporten die, Speelplaatsbevloering vloeren |
| Type:: | Het bindmiddel van EPDM Pu, het bindmiddel van SBR Pu |
SCHOLENVOLG GEMAKKEN GEMAKKEN GEMAKKEN GEMAKKEN GEMAKKEN
| Materiaal:: | EPDM, PU-bindmiddel |
|---|---|
| Mix ratio:: | PU-bindmiddel: EPDM-granula = 1 kg: 5,5 kg of 1 kg:6 kg |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Verschillende heldere EPDM rubbergranules voor veiligheidsvloeren op speeltuinen
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.5% |
| De springbackwaarde: | 30% |
Rode Rubberrenbaanepdm Korrels voor Speelplaats
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
IAAF-de Sportenspeelplaats die van de Renbaanbevloering de Rubberkorrels van EPDM opduiken
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, oranje, op maat |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
| Standaard afmetingen:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Op maat |
EPDM-korrel rood PU-renbaan vol polyurethaan bindmiddel
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | > 35% |
13mm EPDM de Atletische Geluiddichte Renbaan van de Korrelssandwich Pu
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm internationale standaarddikte, of aanpassen |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
13mm EPDM de Renbaan van de Korrelssandwich Pu voor Gymnastiek en Stadion
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm internationale standaarddikte, of aanpassen |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |

