Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules sports playground flooring ] bij elkaar passen 159 producten.
Synthetische rubber sport speeltuin vloeren Gebruik EPDM korrels met verschillende kleuren
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Hardheid: | 47 |
Veiligheidsbescherming Comfortabele EPDM-rubbergranulaat voor speeltuin
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.5% |
| De springbackwaarde: | 26MM |
0.5mm EPDM Rubberkorrels voor de Bescherming van de Speelplaatsveiligheid
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming, Antislip |
De rode Groene Speelplaats van de Kruimelsporten van Epdm Rubber en Kunstmatige Grasopvulling
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, enz., kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | PU-bindmiddel: EPDM = 1: 6 of 1:5.5 |
| Standaard afmetingen:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, aangepast |
De geluiddichte Rubberbevloering van EPDM, Binnenspeelplaatsbevloering
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Rubberkorrelinhoud:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
3mm EPDM Rubber de Speelplaatsbevloering van de Korrelsgeschiktheid Antislip
| Kleur:: | diverse heldere kleuren voor kiezen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM=1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
Van de Bevloeringsepdm de Rubberkorrels van de kinderenspeelplaats Heldere Kleur
| Kleur:: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, pas aan |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | EPDM: PU=1: 5.5 of 1:6 |
2.5mm EPDM Rubber de Bevloeringshof van de Korrelssport het Verouderen Weerstand
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Van de de Kinderenspeelplaats van de slijtageweerstand de Bevloeringsepdm Rubberkorrels
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Antislip buitenspeeltuin PU-bindmiddel EPDM nat giet rubberen vloeren
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Rubberkorrelinhoud:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |

