Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules sports playground flooring ] bij elkaar passen 159 producten.
De blauwe Openluchtkorrels van Speelplaats Rubbermats wet pour EPDM
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
De Rubberkorrels van IAAF EPDM, Kunstmatige het Gras Rubberkorrels van de Kinderenspeelplaats
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Rubberkorrelinhoud:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Productnaam:: | EPDM-Korrels voor de Kunstmatige van de de Speelplaatsvuller EPDM van Graskinderen Rubberkorrels |
Waterdicht speelterrein Rubbergranules Thermische isolatie kleurrijk
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Productnaam:: | Kleurrijbaan / Kinderspeelplaats EPDM rubbergranules |
EPDM-granula's vullen EPDM-rubbervloeren Alkaliweerstand Kleurrijk
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% enz. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Speelplaats Buiten EPDM Rubber vloer Thermische isolatie Kleurrijk
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 8%-20%, enz. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Anti-UV kleurvaste EPDM-rubberkorrels
| Kleur:: | Blauw, rood, geel, paars, groen, verschillende felle kleuren |
|---|---|
| Materiaal:: | ethyleen-propyleen-dieen-terpolymeerrubber |
| Standaardgrootte:: | 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4 mm, per verzoek |
Rode Gelamineerde Bewegende Rubber de Bevloerings Waterdichte Geluiddichte Antidia van EPDM
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Toepassing: | schooltracks en sportscholen |
| Compressieherstelpercentage: | 98.3 |
Kleurrijke speeltuin wandelpad EPDM rubber vloer hoge elasticiteit
| Productnaam:: | EPDM-vloeren, EPDM-rubbervloeren, EPDM-korrelvloeren |
|---|---|
| Productstructuur::: | EPDM Meng met PU-binder en smeer de grond |
| Sollicitatie:: | Joggingbaan, fitnessveld, sportveld en speeltuin |
Vloeibare van het Bindmiddelenepdm Korrels van het Kruimel Rubberpolyurethaan de Speelplaatsbevloering
| Materiële Structuur:: | 200kg/Barrel/250kg/Barrel |
|---|---|
| De Springback-Waarde:: | 26mm |
| Toepassing:: | Commerciële woningbouw |
Iaaf Running Track Sports Playground Anti UV Helder Kleur EPDM Rubber Granules
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.5% |
| De springbackwaarde: | 30% |

