Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules sports playground flooring ] bij elkaar passen 159 producten.
De Kruimel Rubber Anti UVecolastic van de kinderenspeelplaats EPDM
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, enz. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 0.52.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming |
2.0Mpa rubbertegels Openluchtspeelplaats Antislipiso14001
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Van het de Bevloeringsozon van het spelpark Rubber Bestand Anti UV
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Rubberkorrelinhoud:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
Bestand Alkali van de de Bevloerings Antierosie van baan het Communautaire Epdm Rubber
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, aanpassen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymer |
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
Giet de korrelsepdm Rubberbevloering, Natte IAAF Rubberbevloering
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
EPDM-Bindmiddel van het de Kruimel Rubberpolyurethaan van de Polyurethaanlijm Pu het Zelfklevende
| Productnaam:: | Pu-Bindmiddel, Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
|---|---|
| Toepassing:: | de bevloering van de jonge geitjesspeelplaats, renbaan, sporten het vloeren |
| Functie plakkend:: | Sterke Adhesie, het goede plakken |
De niet Giftige Rubberbevloering van EPDM
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengverhouding:: | PU-bindmiddel: EPDM-korrel = 1 kg: 5,5 kg of 1 kg: 6 kg; |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Diverse Kleurenkleur die Rubber de Korrels Anti UV duren van Epdm
| Kleur:: | diverse heldere kleuren voor kozen, kunnen aanpassen |
|---|---|
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: Het =1:6 of het 1:5.5 van EPDM |
| Functie:: | Veiligheidsbescherming, Lawaaivermindering, Kleurendecoratie, |
Hoge de Slijtageweerstand van de Pretparkepdm Rubberbevloering
| Materiaal: | EPDM-korrels en Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding: | Pu-Bindmiddel: EPDM granule=1: 5.5or 1:6 |
| Kleur: | Groen, Blauw, Rood, Geel, Zwart. |
De Rubberbevloering van het joggingspoor EPDM, Openlucht Rubber de Bevloeringsspeelplaats van RoHS
| Materiaal:: | EPDM |
|---|---|
| Inhoud van rubbergranules:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |

