Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules sports playground flooring ] bij elkaar passen 159 producten.
Synthetische PU-loopbaan, thermische isolatie, kunststofloopbaanvloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Schokopname:: | > 35% |
IAAF Synthetische hardloopbaan Alle weersomstandigheden Thermische isolatie landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
13mm Internationale Standaardiaaf keurde Anti UVsportterrein Opduikende Materialen voor Atletische Renbaan goed
| Dikte:: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Certificaten:: | IAAF, CE, ROHS, enz. |
| Kleur:: | Rood, groen, blauw. |
Plastic 13mm synthetische loopbaan Weerweerstand sandwich systeem
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm internationale standaard dikte, of dikte kan worden aangepast |
| Milieubeveiligingsniveau: | E1 |
Anti Spike Kleurrijk Jogging Track PU Running Track Met Iaaf Certificaat
| Kleur: | rood, geel, blauw, groen |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Schokabsorptie, %: | 38.9-40.1 |
Het atletische Pu-de Baansporten van het Renbaangeruite schots wollen stof Plastic Vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Sporten die de Atletische Pu-Plastic Baan van het Renbaangeruite schots wollen stof vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Transparant Bindmiddel Één van het Kruimel Rubberpolyurethaan Componentenpu Bindmiddel
| Productnaam:: | Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel, Pu-lijm |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM |
| toepassing:: | Pu-Bindmiddel voor Renbaan en Speelplaatsbevloering |
Van het het Polyurethaanbindmiddel van de renbaankruimel de Rubberpolyether MDI
| Productnaam:: | Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel, Pu-lijm |
|---|---|
| Functie plakkend:: | het plakken met SBR of EPDM |
| toepassing:: | Pu-Bindmiddel voor Renbaan en Speelplaatsbevloering |
De Synthetische Renbaan van IAAF
| Spel:: | Het atletische Lopen |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheid Protetion, Antistatische, Thermische Isolatie |
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |

