Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ shock absorption pu runway flooring ] bij elkaar passen 111 producten.
400m PU-loopbaan 1.12Mpa Full PU Sandwich Systems Landingsvloer
| Kleur: | Rood, blauw, geel, groen, kan aangepast worden |
|---|---|
| Vermogen om te schuiven: | > 56 |
| Verlenging van de trekkracht: | > 46% |
Anti-UV synthetische hardloopbaan 13 mm spraycoat
| Spelletje:: | Athletic Running Track, Athletic Runway |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheidsbescherming, antistatische, thermische isolatie |
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
Anti-UV PU hardloopbaan gerecycled SBR rubber slijtvast oprijlaan
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13 mm, of dikte op aanvraag |
| Schokopname:: | > 35% |
Synthetische PU-loopbaan, thermische isolatie, kunststofloopbaanvloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Schokopname:: | > 35% |
IAAF Synthetische hardloopbaan Alle weersomstandigheden Thermische isolatie landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
Rubber synthetische loopbaan milieubescherming start- en landingsbaanvloeren
| Spelletje:: | Athletic Running Track, Athletic Runway |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheidsbescherming, antistatische, thermische isolatie |
| Kleur:: | Rood, blauw, geel, groen. |
IAAF School PU Running Track Anti-static Environmental Friendly Runway Flooring
| Vermogen om te schuiven: | 56 |
|---|---|
| Treksterkte (MPa): | 1.12 |
| Schokopname:: | > 35% |
Van het de Bevloeringskussen van het Sliconpu Openluchtbasketbal de Schokabsorptie van Rebounce
| Functie:: | Veilige Bescherming, Mooie Decoratie |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenspel, basketbalhof, Tennisbaan |
| Eigenschap:: | Voor alle weersomstandigheden, anti-Uv, Milieuvriendelijk |
3mm8mm van de de Schokabsorptie SPU van Kussenrebounce de Sportenhof Bevloering
| Functie:: | Mooie Decoratie, Veilige Bescherming |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenspeelplaats, Sportenspel |
| Eigenschap:: | Eco-vrij, Voor alle weersomstandigheden, anti-Uv, Milieuvriendelijk |
SPU-Basketbalbevloering
| De springbackwaarde: | 30 |
|---|---|
| het glijden wrijvingcoëfficiënt: | 0,53 |
| het tarief van de compressieterugwinning: | 97 |

