Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ shock absorption pu runway flooring ] bij elkaar passen 111 producten.
13mm EPDM de Renbaan van de Korrelssandwich Pu voor Gymnastiek en Stadion
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm internationale standaarddikte, of aanpassen |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Aangepaste SPU-Renbaanbevloering voor binnen openlucht
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
Speelplaatsspu Bevloering, het Olympische Hof van het Park Synthetische Basketbal
| Functie:: | Mooie Decoratie, Geluiddichte, Veilige Bescherming |
|---|---|
| Toepassing:: | Het Hof van Vairoudsporten, Sportenspeelplaats, Sportenspel |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij, Voor alle weersomstandigheden |
SPU-Bevloering voor alle weersomstandigheden, Waterdichte Synthetische Basketbalhof Bevloering
| Functie:: | De brandkast beschermt, Mooi verfraai |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenspel, basketbalhof, Tennisbaan |
| Eigenschap:: | Voor alle weersomstandigheden, anti-Uv, Milieuvriendelijk |
Zachte Bodem van de kussen de Elastische SPU Bevloering 1.6Mpa Hard Top
| Functie: | Veilige Bescherming, Mooie decoratie |
|---|---|
| toepassing: | sportenspel, basketbalhof, tennisbaan |
| eigenschap: | anti-uv voor alle weersomstandigheden, milieuvriendelijk |
Om SPU-Sporten het Vloeren niet langzaam te verdwijnen kaats niet Giftige Sterke Bestand Schuring terug
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Toepassing: | Sportenspel, tennisbaan, baketball hof, stadion, gymnasium |
| Dikte: | 3mm8mm, of kunnen aanpassen |
Niet het Tennissporten die van Fade High Rebound SPU niet Giftige Beroeps vloeren
| Kleur: | Rood, groen en grijs of u kunt aanpassen |
|---|---|
| Toepassing: | Het hof en de stadions van schoolsporten |
| Verlenging bij onderbreking, %: | 853 |
het Basketbal die van 3.5mpa SPU Antidia Waterdicht Rood voor het Hof van Schoolsporten vloeren
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Hardheid, 20℃: | 46 |
| Trekverlenging: | 1108 |
Hoog Inopnieuw gebonden SPU-Basketbalhof die Slijtvaste niet Giftig vloeren
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| De Springback-waarde: | 22 |
| Het glijden wrijvingcoëfficiënt: | 0,5 |
13 mm Rubber Running Track Outdoor Jogging Track Flooring Sandwich Systeem
| Spelletje:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |

