Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ shock absorption pu runway flooring ] bij elkaar passen 111 producten.
13mm de Renbaanepdm Korrel van het Sandwichsysteem het Uitzenden Oppervlakte
| Verlenging bij Onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
De Synthetische Renbaan van IAAF
| Spel:: | Het atletische Lopen |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheid Protetion, Antistatische, Thermische Isolatie |
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
De Kunstmatige Synthetische Renbaan voor alle weersomstandigheden van de Oppervlakteatletiek voor Spoor en Gebied
| Toepassing:: | Atletiek Track en sportveld |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, blauw, groen, geel, enz. |
| Kenmerk:: | PU rubber hardloopbaan |
Sandwich-systeem Tartan Track Professionele buiten rubberloopbaan
| Dikte:: | 13mm, of per verzoek |
|---|---|
| Feature:: | anti-blokkeert |
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, enz. |
De openlucht Rubber Verklaarde Renbaan IAAF van SPU
| Dikte: | 13mm |
|---|---|
| Schokabsorptie: | 35.2 |
| Verticale Misvorming, mm: | 0,8 |
De volledige van de Knoopspu van Pur Zelf Rubberrenbaan niet Giftig voor Binnen Openlucht
| Materiaal: | SPU |
|---|---|
| Gebruik: | binnen/openlucht |
| Eigenschap: | Milieuvriendelijk |
Renbaan de voor alle weersomstandigheden van het Siliconepolyurethaan met Goede Verschijning
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Verticale Misvorming: | 1.48 |
Aangepaste Synthetische Renbaan Slijtvaste 13mm Dikte van SPU
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
13mm Openlucht Antislipspu Renbaan met Iaaf
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
De Synthetische Renbaan van de schoolbouw SPU met Iaaf-Certificaat
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Schokabsorptie: | 35.8% |

