Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ shock absorption pu runway flooring ] bij elkaar passen 111 producten.
Anti Spike Kleurrijk Jogging Track PU Running Track Met Iaaf Certificaat
| Kleur: | rood, geel, blauw, groen |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Schokabsorptie, %: | 38.9-40.1 |
Geen Verkleurings Rode SPU Bevloering voor het Hof en het Stadion van Schoolsporten
| Trekverlenging, %: | 1110 |
|---|---|
| De treksterkte, mpa: | 1.9 |
| Slijtageweerstand (750g/500r), g: | 0,032 |
Anti UVcrystal road flooring wear resisting 5mm 8mm Dikte
| Het gebruik van de fatesdtijd ook: | 48hours |
|---|---|
| De tijd van de Fatestbehandeling: | 3hours |
| Kleur: | Rode groen en u kan aanpassen |
Het Basketbalbevloering van cn-S01 SPU met niet Giftig Onschadelijk Groen Materiaal
| Kleur: | rood |
|---|---|
| De springbackwaarde: | 22 |
| De treksterkte: | 0.7mpa |
13 mm synthetisch atletisch rubber hardlopen materiaal met PU bindmiddel
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
Rood Geen Geluiddichte de Tennisbaanbevloering van het Schilsilicone Pu
| Brandweerstand: | Level1 |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Functie: | Waterdicht, Geluiddicht, anti-Dia en UVweerstand |
Openlucht Hogere Synthetische de Renbaanberoeps van de Effectabsorptie SPU
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| waarborg: | 8 jaar |
| Gebruik: | binnen/openlucht |
Plastic 13mm synthetische loopbaan Weerweerstand sandwich systeem
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm internationale standaard dikte, of dikte kan worden aangepast |
| Milieubeveiligingsniveau: | E1 |
De Synthetische Atletieksport die van IAAF Sandwich Rubberrenbaan vloeren
| Dikte:: | 13mm, of passen volgens verzoek aan |
|---|---|
| Eigenschap:: | Durable/UV bestand/anti-Blokkerend |
| kleur: | Rood, Groen, Blauw, enz. |
Het sandwichsysteem IAAF verklaarde Atletisch Sportterrein Vloerend Rubberrenbaan
| Dikte:: | 13 mm, of op aanvraag aanpassen |
|---|---|
| Feature:: | UV-bestendige/schuifbestendige, kussensprong |
| Kleur: | Rood, groen, blauw, aangepast, rood of aangepast |

