Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ shock absorption pu runway flooring ] bij elkaar passen 111 producten.
RoHS PU hardloopbaan waterdicht synthetisch atletisch spoor Sandwich systeem
| Verlenging bij breuk: | 1380,6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm, of op aanvraag |
| Schokopname:: | > 35% |
De Deklaagspu Bevloering van het siliciumpolyurethaan
| Functie:: | Mooie Decoratie, Veilige Bescherming |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats, Olympisch Park |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, Voor alle weersomstandigheden gebruik |
8mm Schilderen SPU die Openlucht Synthetisch Basketbalhof vloeren Voor alle weersomstandigheden
| Functie:: | Veilige Bescherming, kleurendecoratie |
|---|---|
| Toepassing:: | Spelhof, Sportspeelplaats |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, Voor alle weersomstandigheden gebruik |
RoHSpu Renbaan, Waterdicht Synthetisch Atletisch Spoor
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
EPDM-korrel rood PU-renbaan vol polyurethaan bindmiddel
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | > 35% |
Geluidsdicht anti-UV synthetische joggingbaan rubbervloer hardloopbaan
| Spelletje:: | Vloeren voor atletiekloopbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Openluchtpu-Renbaan, Speelplaatsrenbaan Voor alle weersomstandigheden
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Synthetisch Atletisch Spoor voor alle weersomstandigheden 13mm castreert het Spoor Rubberbevloering van de Deklaagjogging
| Kleur:: | Rood, blauw, groen. |
|---|---|
| Materialen:: | PU |
| Benzeen: | Geen Controle uit |
Volledige PUR synthetische loopbaan buiten EPDM wet pour landingsbaanvloer
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, waterdicht, antidraaiend, decoratief |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
| Dikte:: | 13 mm |
Het rode EPDM-Hoogtepunt van de Korrelpu Renbaan giet Polyurethaanbindmiddel
| Verlenging bij breuk: | 1380,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Schokopname:: | > 35% |

