Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ shock absorption pu runway flooring ] bij elkaar passen 111 producten.
De Renbaansporten van de geruit Schots wollen stof het Plastic Baan Atletische Pu Vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Sporten die de Atletische Pu-Plastic Baan van het Renbaangeruite schots wollen stof vloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
De hoge UV Antiaar van de Weerstandspu Renbaan
| schokabsorptie: | >35 |
|---|---|
| patroon:: | bespuitende deklaag |
| treksterkte: | >0.8Mpa |
Vloeibare Deklaagspu Bevloering, Synthetisch Binnen Rubberbasketbalhof
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij |
Het Basketbalhof van IAAF Synthetische Bevloering
| Functie:: | Waterdicht, Geluiddicht, Antislip, enz. |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenhof, Sportenspeelplaats |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij |
Geluiddichte SPU-Bevloering, Synthetische het Basketbalbevloering van IAAF
| Functie:: | Mooie Decoratie, Geluiddichte, Veilige Bescherming |
|---|---|
| Toepassing:: | Het Hof van Vairoudsporten, Sportenspeelplaats, Sportenspel |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij, Voor alle weersomstandigheden |
Blauwe SPU-Bevloering, 2.3mm Binnenbasketbalhof Bevloering
| Functie:: | Mooie Decoratie, Geluiddichte, Veilige Bescherming |
|---|---|
| Toepassing:: | Het Hof van Vairoudsporten, Sportenspeelplaats, Sportenspel |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, eco-Vrij, Voor alle weersomstandigheden |
Anti UVspu-Zachte Beneden van Bevloeringshard top Geen Verkleuring
| Functie:: | Veilige Bescherming, Mooie Decoratie |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenspel, basketbalhof, Tennisbaan |
| Eigenschap:: | Voor alle weersomstandigheden, anti-Uv, Milieuvriendelijk |
Zachte Bodem van de kussen de Elastische SPU Bevloering 1.6Mpa Hard Top
| Functie:: | Veilige Bescherming, Mooie Decoratie |
|---|---|
| Toepassing:: | Sportenspel, basketbalhof, Tennisbaan |
| Eigenschap:: | Voor alle weersomstandigheden, anti-Uv, Milieuvriendelijk |
13mm EPDM de Atletische Geluiddichte Renbaan van de Korrelssandwich Pu
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm internationale standaarddikte, of aanpassen |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |

