Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ shock absorption pu runway flooring ] bij elkaar passen 111 producten.
ISO synthetische rubber hardloopbaan geluidsdicht slijtagebestendige baanvloer
| Spelletje:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Groene Harde Overgangsspu Bevloering niet Giftig met Zacht Reactiekussen
| Naam: | Het groene Professionele reactiekussen, zachte en harde overgangsspu Sporten niet Giftig Vloeren, |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Trekverlenging, %: | 1108 |
EPDM-Korrelpu Renbaan, 13mm Sandwichrenbaan
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
School Sandwich System Running Track Schock Absorptie Landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
Antislippu-Renbaan, de Synthetische Renbaan van 0.4Mpa
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
13mm Pu Renbaan, de Volledige PUR-Renbaan van het Systeemgeruite schots wollen stof
| Verlenging bij Onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Elasticiteit PU Renbaan Anti Slip Comfortabel 13mm
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Thicknesss: | 13 mm |
| Milieubeveiligingsniveau: | E1 |
5mm Dikke de Sportenhof van het Siliciumpu Basketbal Atletische Bevloering
| Materiaal: | Silicium Pu, Siliciumpolyurethaan, SPU-deklaag |
|---|---|
| toepassing: | Tennis, basketbal, badminton, volleyball, enz. |
| Structuur:: | De inleiding, kussenlaag, versterkt laag, bovenlaaglaag |
Cn-S01 de Bevloering van het Siliciumpu Basketbal met Goede Verticale Misvorming
| Materiaal: | Silicium Pu |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Rood, groen, blauw, of u kunt aanpassen |
CE-poliuretaan loopbaan 13 mm synthetische joggingbaan landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Sportvloeren |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | > 40% |

