Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ shock absorption pu runway flooring ] bij elkaar passen 111 producten.
Polyurethaanspoor en Gebieds Atletische Rubber Synthetische Renbaan
| Toepassing:: | Synthetische atletische baan en sportveld |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
| Type:: | PU-rubber atletiekloopbaan |
Goed weervertraging milieubescherming PU hardloopbaan China fabrikant
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Dikte: | 13 mm |
Van de de Slijtageweerstand van de hemel Blauwe Kleur van de de Sandwichrenbaan de Atletiekrenbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
Het Hof van het speelplaatsbasketbal de Bevloering van de Spelconcurrentie SPU
| Functie:: | Mooie Decoratie, Geluiddichte, Veilige Bescherming |
|---|---|
| Toepassing:: | Het Hof van Vairoudsporten, Sportenspeelplaats, Sportenspel |
| Eigenschap:: | Milieuvriendelijk, Eco-vrij, Alle weersomstandigheden |
13mm Waterdichte Geluiddichte Antislip van de Sandwich Atletische Renbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
Full PUR Outdoor Athletic Rubber Running Track IAAF Certificaat Alle weersomstandigheden
| Dikte:: | 13 mm, of op aanvraag aanpassen |
|---|---|
| Kleur: | Rood, groen, blauw, aangepast, rood of aangepast |
| Feature:: | UV-bestand, anti-glijdend, schokdemperend |
De Synthetische Renbaan van ITF, niet Giftige Sportenrenbaan
| Spelletje:: | renbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
13mm de Renbaan van het Sandwichsysteem
| Spel:: | renbaan |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatiemanieren: | Vast |
Maak 400m Renbaan waterdicht
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
13 mm IAAF synthetisch rubber hardloopbaan Spaycoating Tartan Sandwich Type
| Toepassing:: | Athletic Running Track, Jogging Track, Stadion, Gym, Sports and Playground, enz. |
|---|---|
| Feature:: | Milieuvriendelijk, milieuvriendelijk, synthetisch rubber veerkrachtig |
| Functie:: | Geluidsdicht, antidraaiend, antistatisch, thermisch isolerend |

