Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ spu acrylic sports flooring ] bij elkaar passen 308 producten.
Cn-S01 Trek niet Giftige het Basketbalbevloering van het Verlengings95% Silicium Pu
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5years |
De Bevloering van de siliciumpu Tennisbaan Geluiddicht met 2.7mpa-Treksterkte
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Garantie: | 5years |
Het zelf de Baan van het Knooppatroon SPU Waterdicht Vloeren kaatst hoog terug Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Schokabsorptie, %: | 35.1 |
Waterdicht SPU-Weer Bestand 13mm van de Baanbevloering
| Kleur: | Rood, Groen, blauw |
|---|---|
| Toepassing: | Gymnasiums, schoolstadions |
| Functie: | de waterdichte anti-dia, kaatst hoog terug en anti-aren |
Als buffer optredend voor 1.12MPa-het Siliciumpolyurethaan van de Tennisbaanbevloering
| Spel:: | Tennis |
|---|---|
| De Treksterkte:: | 1.12MPa |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >45% |
Elastieke rubberen sportvloeren met bufferkussen en acryllaag
| Materiaal: | SPU acryl |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs/paars |
| Dikte: | 3mm10mm |
De Sporten van het siliciumpu Tennis Vloeren Geschikt voor Openlucht
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Effectabsorptie: | 9% |
| Gegleden Wrijving: | 68% |
Cn-S02 de Bevloering van de Siliciumpu Tennisbaan met 0mm/Min Water Permeability
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
De Rubberrenbanen van RoHS van het sportencentrum, de Joggingspoor van IAAF EPDM
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Waterdichte coating acryl verf SPU vloer voor professionele tennisbaan
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Waarde van Reactie: | 88% |

