Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ spu acrylic sports flooring ] bij elkaar passen 308 producten.
Duurzame acryl Spu tennisbaan Voor sportzaal, sportschool vloer
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs |
| Waarde van Reactie: | 88% |
Iaaf keurde Atletische SPU-Baanbevloering van Professionele Fabrikant goed
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
|---|---|
| Anti-diawaarde: | 56 (Bpn 20) |
| Hardheid (Kust A), 20℃: | 47 |
Beroeps van de de Baanbevloering van het Iaafcertificaat de Internationale Standaardspu
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
Opmerkelijke het Basketbalhof van de Schoolyard Bestand het Kussensteunbalk van Rebounce SPU
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs |
| Dikte: | 3mm10mm |
Waterdichte Houten het Basketbalhof van het Textuursilicium Pu Openluchtbevloering
| Dikte: | 3mm10mm |
|---|---|
| Kleur: | Houten textuur |
| Materiaal: | POLYURETHAAN |
ITF-resiliente tennisbaanvloeren met bufferende kussenschaal en acryl topcoat
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Dikte: | 3mm10mm |
Lichtblauwe Acryl Giftige Hoge de Adhesieweatherability van de Kussentennisbaan niet
| Verlenging bij onderbreking, %: | 850 |
|---|---|
| Treksterkte, mpa: | 1.9 |
| Wearability: | 0,03 |
Aangepaste Synthetische Renbaan Slijtvaste 13mm Dikte van SPU
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
| Dikte: | 13mm |
Acryl het Tennisbevloering van het Kussensilicium Pu met 73 Diawrijving
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
Wetenschappelijke structuur effectief voorkomen van sportblessures Basketbalbaan met Iaaf-certificaat
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Dikte: | 3mm10mm |
| De springbackwaarde: | 30% |

