Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ spu acrylic sports flooring ] bij elkaar passen 308 producten.
Openlucht Uv Bestand Houten het Hof van het Textuurbasketbal Bevloering met Iaaf
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| kleur: | houten Textuur |
| Dikte: | 3mm10mm |
Van de de Tennisbaan Synthetische Bevloering van de schokabsorptie Waterdichte Veerkrachtig
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |
Rubberrenbaan niet Giftige 13mm Dikte van SPU
| Dikte: | 13 |
|---|---|
| Schokabsorptie, %: | 35.6 |
| Verticale misvorming, mm: | 0.8mm |
ITF rubber SPU vloer Acryl tennisbaan vloer met kussen rebounce laag
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Waarde van Reactie: | 88% |
| Schuifwrijving: | 76n |
Athletic Court Silicium PU Sportvloeren Voor Basketbal Court En Tennis Court
| Kleur: | Rood/groen/blauw/geel, kan aangepast worden |
|---|---|
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
| Pakket: | Vaten en pallets |
ITF-Bevloering de Certificatie Openlucht/Binnen van Spu Duurzaam voor Tennisbaan
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/blauw/groen/grijs |
| Dikte: | 3mm10mm |
Anti-slip High Performance Kussen Rebounce Veiligheidsbescherming Acryl schilderen Tennisbaan vloer
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/grijs/blauw/paars |
| Verlenging bij Onderbreking: | 857% |
Vervaardiging van kunststof voor de vervaardiging van elektrische apparatuur
| Materiaal: | Silicionpolyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | groen/rood/blauw/grijs/paars |
| Verlenging bij Onderbreking: | 857% |
0,035 Wearability de Bevloering van de Siliciumpu Tennisbaan
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Het Siliciumpu Bevloering van ITF cn-S02 en Bestand Laag en de Concrete Basis en van het permeatie-Type Bevloering Inleidingstennis
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
|---|---|
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
| Garantie: | 5 jaar |

