Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules all weather flooring ] bij elkaar passen 128 producten.
Anti UV Milieuvriendelijk van het polyurethaan Rubber Atletische Spoor
| dikte: | 14mm |
|---|---|
| schokabsorptie: | >35% |
| wrijvingfactor: | 0,56 |
De Rubberrenbaan die van siliciumpolyurea Deklaag Permeabele niet Giftig bespuiten
| Kleur: | Rood of groen of blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Siliciumpolyurea |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
Het niet Giftige Geluiddichte Atletische Synthetische Spoor van de Silicium Bespuitende Deklaag
| Kleur: | Rood of groen of blauw |
|---|---|
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
13mm Laaf Synthetische Pu de Absorptie Antidia van de Renbaanschok
| Materiaal: | PU |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm |
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw/geel |
13mm Waterdichte Geluiddichte Antislip van de Sandwich Atletische Renbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
De Slijtvaste Renbaan 0.4Mpa van het stadion Synthetische Rubber
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Rode Synthetisch Rubberrenbaan
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Het Synthetische Milieuvriendelijke Rubberrenbaan van SBR
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |

