Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules all weather flooring ] bij elkaar passen 128 producten.
Kunstmatige van de Renbaanepdm van de Grasopvulling IAAF Rubber de Korrels Groene Kleur
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, aanpassen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymer |
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
Renbaan van de de Kinderenspeelplaats van hemel de Blauwe EPDM Rubberkorrels
| Kleur:: | Blauw, rood, groen, enz. |
|---|---|
| Materiaal:: | ethyleen-propyleen-diene-terpolymer rubber |
| Standaard afmetingen:: | 0.5-1.5mm, 1-2.5mm, 1-3mm, 2-4mm, enz. |
Openluchtstadionrenbaan, de Renbaan van ISO9001 EPDM
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Het Bindmiddel van de het Synthetische Rubberrenbaan Anti Blokkerende Pu van IAAF en EPDM-Korrels Rubberrenbaan
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Van de het Bindmiddelenkruimel van EPDM Pu Rubber het Polyurethaan Zelfklevende UV Bestand
| Functie plakkend:: | Sterke Adhesie, het goede plakken |
|---|---|
| Toepassing:: | de bevloering van de jonge geitjesspeelplaats, renbaan, sporten het vloeren |
| Productnaam:: | Pu-Bindmiddel, Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
Van het het Bindmiddelensbr Bindmiddel van EPDM Pu Bindmiddel van het de Kruimel het Rubberpolyurethaan
| Functie plakkend:: | Sterke Adhesie, het goede plakken |
|---|---|
| Toepassing:: | de bevloering van de jonge geitjesspeelplaats, renbaan, sporten het vloeren |
| Productnaam:: | Pu-Bindmiddel, Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
IAAF-de Sportenspeelplaats die van de Renbaanbevloering de Rubberkorrels van EPDM opduiken
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, oranje, op maat |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
| Standaard afmetingen:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 2-4mm, 3-5mm, 2-4mm, Op maat |
Bewegen zich EPDM die Colloïdale Deeltjes vloeren kiest Componentenlijm uit Mengt het Bedekken
| Kleur: | rode groen of past aan |
|---|---|
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.4 |
| De springbackwaarde: | 25mm |
Nat giet EPDM-Kruimelbevloering het Rubberbindmiddel van het Polyurethaanbindmiddel Pu
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Bouw |
Rode Gelamineerde Bewegende Rubber de Bevloerings Waterdichte Geluiddichte Antidia van EPDM
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Toepassing: | schooltracks en sportscholen |
| Compressieherstelpercentage: | 98.3 |

