Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules all weather flooring ] bij elkaar passen 128 producten.
Diverse Kleurenkleur die Rubber de Korrels Anti UV duren van Epdm
| Kleur:: | diverse heldere kleuren voor kozen, kunnen aanpassen |
|---|---|
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: Het =1:6 of het 1:5.5 van EPDM |
| Functie:: | Veiligheidsbescherming, Lawaaivermindering, Kleurendecoratie, |
1.5mm Rubber de Korrelskruimel van de Kleurendecoratie EPDM voor Renbaan
| Naam van het product: | EPDM, EPDM rubber, EPDM granulaten |
|---|---|
| Functie: | Kleur decoratie, veiligheidsbescherming |
| Toepassing: | Sportplein, hardloopbaan, kunstgras vullen |
Giet de korrelsepdm Rubberbevloering, Natte IAAF Rubberbevloering
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
De groene van de het Grasopvulling van Atrificial van de Kleuren Concurrerende Prijs Rubberkorrels van Epdm
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren voor te kiezen, kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | PU-bindmiddel: EPDM = 1: 6 of 1:5.5 |
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, kleur decoratie, geluidsreductie |
4mm op zijn plaats gieten de niet Giftige EPDM Rubber Natte Korrels
| Productnaam:: | EPDM-Korrel, de Rubberkorrel van EPDM, EPDM-deeltje, enz. |
|---|---|
| Toepassing:: | Speelplaats, Sportterrein, Renbaan, kunstmatige grasopvulling |
| Certificaten:: | RoHS, Ce ISO9001 en ISO14001, SGS, enz. |
De Rubberkorrels die van EPDM het Pretpark van het Oefeningsgebied vloeren
| Materiaal:: | EPDM-korrels, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Grootte:: | 14mm, of per verzoek |
De geluiddichte Rubberbevloering van EPDM, Binnenspeelplaatsbevloering
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Rubberkorrelinhoud:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
Hoge de Slijtageweerstand van de Pretparkepdm Rubberbevloering
| Materiaal: | EPDM-korrels en Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding: | Pu-Bindmiddel: EPDM granule=1: 5.5or 1:6 |
| Kleur: | Groen, Blauw, Rood, Geel, Zwart. |
Van het de Bevloeringsozon van het spelpark Rubber Bestand Anti UV
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Rubberkorrelinhoud:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, enz. |
De niet Giftige Rubberbevloering van EPDM
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengverhouding:: | PU-bindmiddel: EPDM-korrel = 1 kg: 5,5 kg of 1 kg: 6 kg; |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |

