Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules all weather flooring ] bij elkaar passen 128 producten.
Anti-UV synthetische hardloopbaan 13 mm spraycoat
| Spelletje:: | Athletic Running Track, Athletic Runway |
|---|---|
| Functie:: | Veiligheidsbescherming, antistatische, thermische isolatie |
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
Antiarenpu Baan die UVbewijs vloeren
| Productnaam: | De anti UV en Bevloering van de anti-Arenpu Baan |
|---|---|
| Het tarief van de schokabsorptie, %: | 38.9 |
| Verticale misvorming, mm: | 1.74 |
De milieuvriendelijke Rubberrenbaan van EPDM
| Spel:: | Sporten en Playround, het Atletische Lopen |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Full PUR Outdoor Athletic Rubber Running Track IAAF Certificaat Alle weersomstandigheden
| Dikte:: | 13 mm, of op aanvraag aanpassen |
|---|---|
| Kleur: | Rood, groen, blauw, aangepast, rood of aangepast |
| Feature:: | UV-bestand, anti-glijdend, schokdemperend |
Plastic 13mm synthetische loopbaan Weerweerstand sandwich systeem
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm internationale standaard dikte, of dikte kan worden aangepast |
| Milieubeveiligingsniveau: | E1 |
Anti-UV kleurrijke rubberpellets voor speeltuin 1,5 mm EPDM rubbervloeren
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren |
|---|---|
| Standaard afmetingen:: | 0.5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Oplosbaar zwaar metaal: | Geen Controle uit |
Waterdicht SPU-Weer Bestand 13mm van de Baanbevloering
| Kleur: | Rood, Groen, blauw |
|---|---|
| Toepassing: | Gymnasiums, schoolstadions |
| Functie: | de waterdichte anti-dia, kaatst hoog terug en anti-aren |
SPU-Sporten die Weer Bestand Renbaan 13mm vloeren Dikte
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Garantie: | 8-10 jaar |
| Toepassing: | schoolstadions en gymnasiums |
De Rubberbaan die van SPU Efficiënte Bufferreactie en Duurzame Prestaties vloeren
| Dikte: | 13mm |
|---|---|
| Schokabsorptie: | 35.2 |
| Verticale Misvorming, mm: | 0,8 |
Het zelf de Baan van het Knooppatroon SPU Waterdicht Vloeren kaatst hoog terug Geluiddicht
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Dikte: | 13mm |
| Schokabsorptie, %: | 35.1 |

