Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules all weather flooring ] bij elkaar passen 128 producten.
3mm Anti UVepdm Rubberkorrels voor Kunstmatig Gras Geel Rood Blauw
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming, Antislip |
De niet Langzaam verdwijnende Rubberkorrels die van EPDM Spoor Gekleurde EPDM aanstoten
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, etc., kan kleurengrafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Bevloeringsdecoratie, Veiligheidsbescherming |
Bestand Alkali van de de Bevloerings Antierosie van baan het Communautaire Epdm Rubber
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, aanpassen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymer |
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | EPDM: PU=1:5.5 of 1:6 |
3mm Gekleurde Rubber de Beschermings Hoge Elasticiteit van de Korrelsveiligheid
| Kleur: | Blauw, Hemelblauw |
|---|---|
| Functie: | De veiligheidsbescherming, beschermt Veerkrachtig |
| Productnaam: | EPDM-Korrels, EPDM-rubber |
4mm Korrels van Kussen de Veerkrachtige EPDM Rubberkorrels voor Renbaan
| Kleur: | Blauw, Hemelblauw |
|---|---|
| Functie: | De veiligheidsbescherming, beschermt Veerkrachtig |
| Productnaam: | EPDM-Korrels, EPDM-rubber |
De Kruimel Rubber Anti UVecolastic van de kinderenspeelplaats EPDM
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, enz. |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 0.52.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming |
1.5mm speeltuin EPDM Rubber Granules Crumb Recycled running track
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, enzovoort, kan de kleur grafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 00,5-1,5 mm, 1-3 mm, 2-4 mm, op maat. |
| Functie: | Verzorging van de vloer |
Rubber Verklaarde de Korrels Blauwe Kleur IAAF van Epdm van de geruit Schots wollen stof Atletische Renbaan
| Kleur:: | verschillende heldere kleuren voor te kiezen, kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | PU-bindmiddel: EPDM = 1: 6 of 1:5.5 |
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, kleur decoratie, geluidsreductie |
Van de Opvullingsepdm van het renbaan de Kunstmatige Gras Rubberkorrels IAAF Verklaard FIFA
| Kleur:: | diverse heldere kleuren, kunnen aanpassen |
|---|---|
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM-=1:6 |
| Functie:: | De veiligheidsbescherming, Kleurendecoratie, lawaai vermindert |
Renbaan en Speelplaats van de de Korrelshemel van Epdm de Rubber Blauwe Kleur
| Kleur:: | diverse heldere kleuren, kunnen aanpassen |
|---|---|
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM-=1:6 |
| Functie:: | De veiligheidsbescherming, Kleurendecoratie, lawaai vermindert |

