Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules all weather flooring ] bij elkaar passen 128 producten.
IAAF Synthetische hardloopbaan Alle weersomstandigheden Thermische isolatie landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
De Rubberrenbanen van RoHS van het sportencentrum, de Joggingspoor van IAAF EPDM
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Niet Giftige Sporten die het Zelfklevende Bindmiddel van de Polyurethaandeklaag vloeren
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Bouw |
Cn-S05H 9mm spijkert Lopende Pu-Baan vast Vloerend Antiskiding
| Kleur: | rode, groene geel, en blauw |
|---|---|
| Het tarief van de schokabsorptie: | 39.3 |
| Treksterkte: | 0.62mpa |
Gymnasiums Synthetische SPU die Anti UV van Bevloeringsordorless in werking stellen
| Kleur: | Het rood of u kan aanpassen |
|---|---|
| Materiaal: | Silicium Polyurea |
| Toepassing: | openluchtschoolstadions en Gymnasiums |
Geluiddichte SPU-Bevloering voor de Bevloeringsmateriaal van de Sandwichrenbaan
| Dikte: | 13mm, of passen aan |
|---|---|
| Treksterkte, Mpa ≥:: | 0,8 |
| Verticale misvorming:: | 1.74mm |
13 mm Rubber Running Track Outdoor Jogging Track Flooring Sandwich Systeem
| Spelletje:: | Sportenhof |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
13 mm Iaaf Goedgekeurde EPDM Rubber Granule Self Knot Mixed Type PU Runway Flooring
| Materiaal: | Polyurethaan |
|---|---|
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw |
| Dikte: | 13mm |
Weatherability van EPDM Rubber Anti UV Bestand van Renbaankorrels
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming |
2.0Mpa rubbertegels Openluchtspeelplaats Antislipiso14001
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |

