Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules all weather flooring ] bij elkaar passen 128 producten.
Warm verkoop Iaaf gecertificeerde all weather vloeren door EPDM granulaten
| Materiaal: | EPDM-Korrels |
|---|---|
| Het tarief van de compressieterugwinning: | 98.5% |
| De springbackwaarde: | 26MM |
EPDM-korrel rood PU-renbaan vol polyurethaan bindmiddel
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | > 35% |
13mm EPDM de Atletische Geluiddichte Renbaan van de Korrelssandwich Pu
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm internationale standaarddikte, of aanpassen |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
13mm EPDM de Renbaan van de Korrelssandwich Pu voor Gymnastiek en Stadion
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| Dikte: | 13 mm internationale standaarddikte, of aanpassen |
| Het Tarief van de schokabsorptie: | >35% |
Groene Rubber de Korrels Anti UV van het Polyurethaanbindmiddel voor Speelplaats
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, etc., kan kleurengrafiek controleren |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Bevloeringsdecoratie, Veiligheidsbescherming |
De blauwe Openluchtkorrels van Speelplaats Rubbermats wet pour EPDM
| Materiaal:: | EPDM, Pu-bindmiddel |
|---|---|
| Mengelingsverhouding:: | Pu-Bindmiddel: EPDM-korrel = 1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Kleurrijke speeltuin wandelpad EPDM rubber vloer hoge elasticiteit
| Productnaam:: | EPDM-vloeren, EPDM-rubbervloeren, EPDM-korrelvloeren |
|---|---|
| Productstructuur::: | EPDM Meng met PU-binder en smeer de grond |
| Sollicitatie:: | Joggingbaan, fitnessveld, sportveld en speeltuin |
Van de Bevloeringsepdm de Rubberkorrels van de kinderenspeelplaats Heldere Kleur
| Kleur:: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, pas aan |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | EPDM: PU=1: 5.5 of 1:6 |
3mm EPDM Rubber de Speelplaatsbevloering van de Korrelsgeschiktheid Antislip
| Kleur:: | diverse heldere kleuren voor kiezen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM=1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
Elastische UV Bestand van de Speelplaats Rubberkruimel Geen Langzaam verdwijnende Rubberkorrels van EPDM
| Kleur:: | Rode, Groene, Blauwe, Gele, Purpere, diverse heldere kleuren voor kiezen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | EPDM: PU=1: 5.5 of 1:6 |

