Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules all weather flooring ] bij elkaar passen 128 producten.
De rode Groene Speelplaats van de Kruimelsporten van Epdm Rubber en Kunstmatige Grasopvulling
| Kleur:: | Rood, groen, blauw, geel, paars, enz., kan aanpassen |
|---|---|
| EPDM- en PU-bindmiddelmengselverhouding: | PU-bindmiddel: EPDM = 1: 6 of 1:5.5 |
| Standaard afmetingen:: | 0.5-1.5mm, 1-4mm, 0.5-2.5mm, 2-4mm, aangepast |
Oppervlakte van de de Bevloerings Gele EPDM Speelplaats van het joggingspoor EPDM de Rubber
| Productnaam:: | EPDM-Bevloering, de Rubberbevloering van EPDM, EPDM-Korrels het Vloeren |
|---|---|
| Productstructuur::: | EPDM-de Mengeling met Pu-bindmiddel en bedekt op grond |
| Toepassing:: | Joggingspoor, fitness gebied, oefeningsgebied, sporten en spelgrond |
UVweerstandskleur die Tegels van de de Bevloeringsitf EPDM Vloer van EPDM de Rubber duren
| Productnaam:: | Rubberepdm-Bevloering, EPDM-Korrels het Vloeren |
|---|---|
| Productstructuur::: | EPDM-Mengeling met Pu |
| Toepassing:: | Joggingspoor, Gangweg, fitness gebied, oefeningsgebied, sporten en spelgrond |
Nat giet Kruimel Rubberpolyurethaanbindmiddel Transparant EPDM-Bindmiddel
| Productnaam:: | Pu-lijm, Pu-kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
|---|---|
| toepassing:: | Renbaan die, Sporten die Deklaag, Speelplaatsbevloering vloeren opduiken |
| Type:: | Één component Pu |
EPDM-Bindmiddel van het de Kruimel Rubberpolyurethaan van de Polyurethaanlijm Pu het Zelfklevende
| Productnaam:: | Pu-Bindmiddel, Pu-Kleefstof, Polyurethaanbindmiddel |
|---|---|
| Toepassing:: | de bevloering van de jonge geitjesspeelplaats, renbaan, sporten het vloeren |
| Functie plakkend:: | Sterke Adhesie, het goede plakken |
Purpere Rubberkorrels voor Kunstmatige Gras Zure Alkaliweerstand
| Materiaal:: | ethyleen-propyleen-diene-terpolymer rubber |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, groen, geel, blauw, oranje, paars, enz. |
| Standaard afmetingen:: | 0.5 - 2,0 mm, 0,5-2,5 mm |
De Groene EPDM Rubberkruimel van IAAF voor Atletische Renbaan
| Kleur:: | Rode, Groene, Blauwe, diverse heldere kleuren voor kiezen |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| De verhouding van de het bindmiddelenmengeling van EPDM & Pu-: | Pu-bindmiddel: EPDM=1kg: 5.5kg of 1kg: 6kg |
4mm de Openlucht Gerecycleerde Rubberweerstand van de Korrelsslijtage
| Kleur:: | Rode, Blauwe, diverse kleuren |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| Standaardgrootte:: | 14mm, of vanaf requst |
Anti-UV kleurvaste EPDM-rubberkorrels
| Kleur:: | Blauw, rood, geel, paars, groen, verschillende felle kleuren |
|---|---|
| Materiaal:: | ethyleen-propyleen-dieen-terpolymeerrubber |
| Standaardgrootte:: | 0,5-1,5 mm, 1-2,5 mm, 1-3 mm. 2-4 mm, per verzoek |
Het speel Natte Gebied giet Rubberkorrels Veerkrachtig Opduikend Materiaal
| Kleur:: | Rood, Blauw, Oranje, Gren, verschillende kleuren |
|---|---|
| Functie:: | Kleurversiering, veiligheidsbescherming |
| Standaard afmetingen:: | 0.5mm-5.0mm, 1-4mm, 0.5-1mm.1-2mm.2-4mm.3-5mm, 0.5-1mm 1-2mm 2-4mm 3-5mm, aangepast |

