Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules all weather flooring ] bij elkaar passen 128 producten.
IAAF Level Anti UV Hoogwaardige EPDM-rubberkorrels voor speelplaatsvloeren
| Kleur:: | Rood, Blauw, Groen, diverse kleuren |
|---|---|
| Materiaal:: | EPDM-polymeer |
| Standaardgrootte:: | 0,5-1,5 mm, 1-3 m, 2-4 mm, of vanaf verzoek: |
Vloeibare van het Bindmiddelenepdm Korrels van het Kruimel Rubberpolyurethaan de Speelplaatsbevloering
| Materiële Structuur:: | 200kg/Barrel/250kg/Barrel |
|---|---|
| De Springback-Waarde:: | 26mm |
| Toepassing:: | Commerciële woningbouw |
Rode Rubberrenbaanepdm Korrels voor Speelplaats
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
EPDM-Korrelpu Renbaan, 13mm Sandwichrenbaan
| Verlenging bij onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte per verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
13mm de Renbaanepdm Korrel van het Sandwichsysteem het Uitzenden Oppervlakte
| Verlenging bij Onderbreking: | 138.6% |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
Volledige PUR synthetische loopbaan buiten EPDM wet pour landingsbaanvloer
| Functie:: | Veiligheid Bescherming, waterdicht, antidraaiend, decoratief |
|---|---|
| Kleur:: | Rood, Blauw, enz. |
| Dikte:: | 13 mm |
Spraycoating oppervlak Synthetisch rubber vloer Alle weer lopend baan
| Kleur:: | Rood, Blauw, Geel, Groen |
|---|---|
| Patroon:: | Verspreidingsoppervlak, uitzendoppervlak |
| Dikte:: | 13 mm |
Gekleurde Geluiddichte UV Bestand van de Korrelsepdm Rubberbevloering
| Materiaal:: | EPDM, PU-bindmiddel |
|---|---|
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
| Levertijd:: | 7-10 werkdagen |
0.5mm EPDM Rubberkorrels voor de Bescherming van de Speelplaatsveiligheid
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming, Antislip |
Weatherability van EPDM het Rubber Bestand Alkali van Renbaankorrels
| Kleur: | Rood, Groen, Blauw, Geel, Purper, kan enz., aanpassen |
|---|---|
| Standaardgrootte: | 0.51.5mm, 14mm, 0.52.5mm, aangepaste 24mm, |
| Functie: | Kleurendecoratie, Veiligheidsbescherming |

