Alle producten
-
rubberrenbaan
-
Pu-Renbaan
-
Synthetische Renbaan
-
Pvc-sportbevloering
-
SPU-Bevloering
-
Synthetische Basketbalhof Bevloering
-
Tennisbaanbevloering
-
Parkeerterrein Epoxybevloering
-
De Rubberbevloering van EPDM
-
De Rubberkorrels van EPDM
-
Pp die Sporten het Vloeren met elkaar verbinden
-
Rubbergymnastiekmatten
-
Synthetisch Kunstmatig Gras
-
Bindmiddel van het kruimel het Rubberpolyurethaan
-
De Machines van de renbaaninstallatie
-
JacksonCN de Sporten is een betrouwbaar bedrijf, verlenen uitstekende producten en de diensten. Hoop dat wij een samenwerking op lange termijn en stabiele met CN Sporten hebben! -
AndrewWij zijn zeer gelukkig met onze aankoop. Dit is een opmerkelijk kwaliteitsproduct, beter dan dacht ik. Dank u voor al uw suggestie en de goede dienst, hoop ik wij een andere kans aan samenwerking kunnen hebben.
zoekwoorden [ epdm granules all weather flooring ] bij elkaar passen 128 producten.
De Synthetische Atletieksport die van IAAF Sandwich Rubberrenbaan vloeren
| Dikte:: | 13mm, of passen volgens verzoek aan |
|---|---|
| Eigenschap:: | Durable/UV bestand/anti-Blokkerend |
| kleur: | Rood, Groen, Blauw, enz. |
Openlucht niet Giftige de Speelplaatsmatten ISO14001 van de jonge geitjesspeelplaats
| Materiaal:: | EPDM, PU-bindmiddel |
|---|---|
| Mix ratio:: | PU:EPDM = 1 kg:5.5 kg of 1 kg:6 kg |
| Schokabsorptietarief:: | >35% |
Het sandwichsysteem IAAF verklaarde Atletisch Sportterrein Vloerend Rubberrenbaan
| Dikte:: | 13 mm, of op aanvraag aanpassen |
|---|---|
| Feature:: | UV-bestendige/schuifbestendige, kussensprong |
| Kleur: | Rood, groen, blauw, aangepast, rood of aangepast |
CE-poliuretaan loopbaan 13 mm synthetische joggingbaan landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Sportvloeren |
|---|---|
| Dikte:: | 13 mm |
| Schokabsorptietarief:: | > 40% |
Van het het Polyurethaanbindmiddel van de bouwkruimel Rubber het Wateremulsie
| Functie plakkend:: | Structurele Kleefstof |
|---|---|
| De morfologie:: | Wateremulsie |
| Toepassing:: | Bouw |
School Sandwich System Running Track Schock Absorptie Landingsbaan vloer
| Spelletje:: | Running track, Runway, Jogging Track, Athletic Track |
|---|---|
| Dikte:: | 13mm, of vanaf verzoek |
| Installatie:: | Installatie ter plaatse met machines en gereedschappen |
10mm de Rubberoppervlakte van de de Weerstandskleur EPDM van de Renbaanslijtage
| Dikte:: | 10mm |
|---|---|
| Kleur::: | aangepast |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |
Anti-UV PU hardloopbaan gerecycled SBR rubber slijtvast oprijlaan
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13 mm, of dikte op aanvraag |
| Schokopname:: | > 35% |
Synthetische PU-loopbaan, thermische isolatie, kunststofloopbaanvloeren
| Verlenging bij breuk: | 138,6% |
|---|---|
| dikte:: | 13mm, of dikte vanaf verzoek |
| Schokopname:: | > 35% |
Van de de Renbaanweerbestendigheid van Ce Pu de Rubberrenbaan van het de Sandwichsysteem
| Dikte:: | 13mm |
|---|---|
| Het Tarief van de schokabsorptie:: | >35% |
| Wrijvingfactor:: | 0,56 |

